top of page

O  NAS

OFERTA

Oferujemy Komfortowe oraz niedrogie Apartamenty i Studia zlokalizowane w zabytkowej XVI wiecznej kamienicy na Starym Mieście w bezpośrednim sąsiedztwie Kościoła OO. Dominikanów.

Apartamenty Numer 6

Nagromadzenie dużej ilość kafejek, restauracji oraz zabytków kultury na lubelskim Starym Mieście stanowi o niepowtarzalnej atmosferze tego miejsca. Nasza oferta to samodzielne mieszkania z kuchnią lub aneksem kuchennym oraz łazienką. Indywidualnie i ciekawie zaaranżowane oraz funkcjonalnie wyposażone stanowią idealną propozycję dla tych którzy szukają niezależności i wygody. Apartamenty i studia można wynająć zarówno na dobę, kilka dni, jak i na dłuższy pobyt - np. miesiąc. W miarę możliwości dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych gości. Służymy radą i pomocą.

Centralne położenie w "sercu miasta" pozwala na swobodne dotarcie do najciekawszych i najważniejszych zakątków Lublina na piechotę. W pobliżu (około 300 - 500 metrów) dwa duże węzły komunikacji miejskiej rozwiążą wszelkie problemy dalszego transportu. W odległości około 200 metrów parking strzeżony całodobowy - na lubelskim Starym Mieście obowiązuje zakaz poruszania się samochodami bez specjalnych zezwoleń

Dostęp do wszystkich mieszkań przez zamknięte podwórze. Doba zaczyna się o godzinie 14:00, a kończy o godzinie 12:00

bottom of page